Merve Boluğur Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

en güzel merve boluğur fanı

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

tempo dergisi

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

tempo dergisi Empty
MesajKonu: tempo dergisi   tempo dergisi EmptyC.tesi Şub. 09, 2008 12:21 am

tempo dergisi F5e02543309f5c42a7ca179fbou1
Hayallerimizi çalan cadı!
'Sabrina' dizisini izlerken hayallere dalıp, bu duyguyu merak edenlerden miydin? Cevabın evet ise, 'Acemi Cadı' dizisindeki yerli Sabrina; Merve Boluğur ile aynı frekanstasın demektir!

Lise eğitiminin hemen ardından, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Tiyatro eğitimine başlayan ve şu anda birinci sınıf öğrencisi olan Merve'nin yüzüyle aslında ilk kez karşılaşmıyorsun. Daha önceden Algida ve Burger King reklamlarında boy gösteren ve fotomodellik deneyimine sahip olan Merve, 'Keloğlan Kara Prense Karşı' filminde küçük bir rol aldıktan sonra bu alana yönelmeyi düşünmüş.

Haberin devamını Cosmogirl dergisinin 32. sayısında bulabilirsiniz!

tempo dergisi Imperiaflex000na1

''Sabrina hayranıydım, Sabrina oldum''

Bir dönem herkesi ekrana kilitleyen sihirli dizi 'Sabrina', artık yerli versiyonu 'Acemi Cadı'yla ekranlarda. Yerli 'Sabrina' Merve Boluğur ile 'Acemi Cadı'nın çekildiği sette konuştuk

Dondurma reklamında, yakışıklı genç çocuğa, “Keşke her şeyin sonu da bunun kadar güzel olsa” dedirterek, dondurmasının en güzel kısmından vazgeçirten kızı hatırladınız mı? Merve Boğulur’dan söz ediyoruz. Özellikle bu dondurma reklamındaki başarısı, ona 'Sabrina' olma yolunu açtı. Nasıl mı? Yanıtı röportajımızda.

Devamı Bu Hafta Tempo'da

Arkadaşlar Merve Boluğur'un yıldızı son zamanlarda baya parladığı için röportajları yeni yeni yapılıyor kısada olsa eklemek istedim sevenleri dergiyi alıp okusun diye..

YERLİ SABRİNA KANAL D`DE

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye`de de büyük ilgi gören "Sabrina" dizisi, "Acemi Cadı" adıyla bu akşam Kanal D`de.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyük ilgi gören ünlü "Sabrina, the Teenage Witch"in yerli versiyonu, "Acemi Cadı" adıyla bu akşam KANAL D’de başlıyor. Dizinin genç oyuncusu Merve Boluğur, 16’ncı yaş gününde cadı olduğunu öğrenen Ayşegül karakteriyle izleyicinin karşısına çıkacak.

Dizide, Melissa Joan Hart’ın canlandırdığı Sabrina karakterinin yerli versiyonu Ayşegül’ü 19 yaşındaki Merve Boluğur canlandırıyor. Algida ve Burger King reklamlarında oynayan Boluğur, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro bölümü öğrencisi. Ayşegül’ün halalarını canlandıran Nergis Kumbasar ve Şenay Gürler de izleyicilerin karşısına çılgın birer cadı olarak çıkacak. Dizide, "Tatlı Hayat" dizisinde "İrfan" karakteriyle beğeni toplayan Celal Kadri Kınoğlu da Okul Müdürü olarak rol alıyor. Dizide konuşan kedi Duman’ı ise Rasim Öztekin seslendiriyor. Dizinin müzikleri de Erol Evgin’in oğlu Murat Evgin’e ait. Ayşegül ve tıpkı onun gibi cadı olan halalarıyla izleyicileri her hafta, fantastik ve sürprizlerle dolu maceralar bekliyor.

NERGİS KUMBASAR

Melda Hala

Ben Melda halayı canlandırıyorum. Daha dengeli, olayları toparlayıcı özelliğe sahip. Diğer hala Selda’yı da kendine benzetmeye çalışıyor, fakat başarılı olamıyor. Daha anaç, daha mantıklı. İzleyici sihir bölümlerini ’Sihirli Annem’e benzetebilir. Ama bu diziden hem çocuklar hem de yetişkinler zevk alacak.

MERVE BOLUĞUR

Ayşegül

Dizi teklifini nasıl aldın?

- Bir gün kuzenimden telefon geldi. Beni görüşmeye çağırdılar. Ertesi gün senaryo verip oyunculuğuma bakmak istediler. Bir şekilde kendimi kabul ettirdim. Ben daha önce reklam oyunculuğu yapıyordum. ’Algida reklamındaki kızı arıyorduk, bulamadık’ dediler. Daha sonra o kızın ben olduğumu anladılar.

Ayşegül nasıl bir karakter?

- 16 yaşında sihirli güçleri olan Bir kız. Çok fazla bahsetmek istemiyorum. Komik, eğlenceli bir karakter. Çekimler sırasında herkes yardımcı oluyor bana. Alıştım, artık daha rahatım. Özellikle zorda kaldığım zamanlarda gerçek bir cadı olmayı isterdim.

Bundan sonra oyunculuğa devam edecek misin?

- Evet, devam etmek istiyorum. Daha yolun başındayım. Zaten eğitimi de alıyorum. Bu işle beraber daha da iyi olacak.

Örnek aldığın isimler var mı?

- Haluk Bilginer, Zuhal Olcay benim için çok önemli isimler.

ŞENAY GÜRLER

Selda Hala

Ben Selda Hala’yı oynuyorum. Cadılar ama aynı zamanda çok da tatlılar. Benim canlandırdığım Selda karakteri biraz çılgın, aşık, romantik, çok canlı bir karakter. Ben küçükken hep görünmez olmak, insanların düşüncelereni okumak ve uçmak isterdim. Elimde sihir olsa bütün dünyayı ve kendimi değiştirmek isterdim.

http://mervebolugur.forumotion.com

tempo dergisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» tempo dergisi
» seventeen dergisi
» trendy dergisi 1
» Heygirl dergisi